ND zahájí sezonu 2024/25 na Střeleckém ostrově

autor: archiv divadla
zvětšit obrázekZahajte s Národním divadlem sezonu stylově! Přijďte se podívat 2. září 2024 od 14 do 22 hodin na Střelecký ostrov. Tradiční Národní Open Air je skvělým způsobem, jak se rozloučit s prázdninami a pomalu se naladit na babí léto. Čeká vás setkání s Nikolou Márovou, Adamem Plachetkou, Igorem Orozovičem a dalšími osobnostmi Národního divadla, a bohatý program, který vznikl pod taktovkou performera a uměleckého šéfa Laterny magiky Radima Vizváryho.
Vedle ukázek z inscenací napříč repertoárem zpestří program například loutková Jabloňová pohádka nebo novocirkusové vystoupení Truet. Během dne budou probíhat tvůrčí dílny a workshopy pro všechny věkové kategorie. Večerní atmosféru rozproudí hudebně rozmanité koncerty – zahraje kapela Skety, legendární romská skupina Bengas a zazní hudba z inscenace Wernisch. Kromě uměleckých zážitků nabídnou i udržitelnou zónu, kde si můžete odpočinout v lehátkách z reklamních bannerů nebo zhlédnout módní přehlídku z kolekce NDup. A pozor, pro kreativní duše bude připraven sítotisk. Oblečení k potištění s sebou!
Vstup zdarma.
Těší se na vás!
*Podrobný program*
Časopis 28 - rubriky
Časopis 28 - sekce
HUDBA
Hudební tipy 27. týden

Viktor Sodoma
Goodbye, Haló, děťátko a Konec léta – tři písně v podání známého zpěváka, který zítra o celý článek
OPERA/ TANEC
Hudební festival Znojmo 2025

Další ročník Hudebního festivalu Znojmo, který má na programu více než třicet koncertů a doprovodných akcí, se celý článek
LITERATURA/UMĚNÍ
Dokument Osudové ženy Karla III.

Osudové ženy Karla III.
Nebyla to jen Diana a Camilla aneb současný král Spojeného království si partnerku celý článek