zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Kapela Like-it nahrála dvě live session z poslední desky

Like-it

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Loni na podzim třebíčská popová kapela Like-it vydala EP s názvem A vista a představila i první singl Tak na viděnou. Nyní si pro fanoušky připravila live session verze hned dvou dalších skladeb z alba - Nezáleží mi (VIDEO) a Noci i rána.

Natáčení probíhalo ve skladu v jejich domovském Třebíči: „Měli jsme jasnou představu, kde chceme songy nahrát, a nakonec se nám podařilo takový prostor najít, a to dokonce přímo u nás,“ říká s úsměvem zpěvák Like-it Dominik Kříž. Kapela má v současné době opravdu napilno. „Máme rozdělaných několik písniček a ladíme texty. Na jaře se chystáme do studia na Slovensko, kde bychom měli pár z nich nahrát,“ prozradil Kříž.
Od konce dubna pak Like-it začíná koncertní sezóna a fanoušci je budou moci vidět na prvních akcích. Kapela se opět chystá především na hudební festivaly a městské slavnosti. Například vystoupí na Plzeňském festivalu vína, Vysočina festu, Festivalu Lhot a Lehot a mnoha dalších.

6.3.2023 11:03:03 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 13 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Bavič (Divadlo Bez zábradlí)

Články v rubrice - Novinky...

Pavel Neškudla v novém videoklipu Mrakoplaš

Mrakoplaš (Foto: Renata Králová)

Člena souboru Divadla v Dlouhé a jednu z hlavních postav Českým lvem oceněných filmů Okupace či Já, Olga Hepna ...celý článekČasopis 13 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Národní muzeum otevře v letošním roce pět velkých výstav

Klobouk Hany Benešové (První dámy – móda a styl)

Národní muzeum má za sebou další úspěšný rok. Jeho branami v loňském roce prošlo 1 008 283 návštěvníků. Kromě celý článek

další články...