zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Fate Magazine představuje nové album Beztíže

Fate Magazine

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Přípravy nového alba oznámila kapela již před necelými dvěma lety a nyní se fanoušci konečně dočkali. Novinka Beztíže obsahuje devět skladeb s českými texty a šest songů v angličtině. Pod hudbou a texty je podepsaný skladatelský team kapely David Adámek a Martin Kolařík. Tracklist alba obsahuje všechny již dříve zveřejněné úspěšné singly, včetně Easy Again, který patřil mezi TOP 5 nejhranějších českých skladeb v rádiích. Úspěch této písně jim vynesl i nominaci v Hudebních cenách E2 v kategorii Album roku.

V dohledné době kapela Fate Magazine vypustí do éteru nový singl s názvem Čaroděj, ke kterému, v tuto chvíli, vzniká i výpravný videoklip. Avizovaná novinka se pokusí atakovat přední příčky hitparád v březnu tohoto roku.
"Čaroděje jsem měl v šuplíku delší čas a za tu dobu měl song mnoho různých podob. S finální podobou Čaroděje jsou absolutně v souladu, i když tak, jak nakonec zní, jsem si původně neuměl ani představit." dodává k singlu zpěvák David Adámek. Ve videoklipu, ke zmiňované novince, slibují Fate Magazine silný příběh a emoce.

6.3.2023 10:03:35 DePe | rubrika - CD boxy

Časopis 13 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Soumrak monster: Zrození apokalypsy

Články v rubrice - CD boxy

Gaia Mesiah vydává Vlnobytí

Gaia Mesiah

Kapela Gaia Mesiah dnes vydává nové album Vlnobytí (VLN∞BYTÍ) a vyráží na velké jarní turné po České rep ...celý článekČasopis 13 - sekce

DIVADLO

MdB uvede hru Noëla Cowarda Hvězda v pasti

E. Studénková, I. Ondříček, I. Vaňková (Hvězda v pasti)

Hned první dva dubnové večery budou na Činoherní scéně Městského divadla Brno patřit české premiéře konverzačn celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Příběh muže Apoštola Pavla

Apoštol Pavel

Apoštol Pavel
Jeho víra otřásla impériem, jeho slova změnila svět. Příběh muže, jenž se stal jednou z nejdů celý článek

další články...